با اخلاق بودن و برنامه ریزی در فوتبال ایران بی فایده است

به گزارش سفر به کیش، ابراهیم صادقی پیش از بازی با فولاد خوزستان گفت: بعد از 12 هفته از لیگ صحبت در مورد برنامه مربی بی فایده است اینکه چندین ملی پوش در رده های پایه داشته باشید فایده ای ندارد و به این نتیجه رسیدم با اخلاق بودن بی فایده است.

با اخلاق بودن و برنامه ریزی در فوتبال ایران بی فایده است

سرمربی سایپا افزود: اینکه بخواهید جوانانی را برای آینده فوتبال مملکت تربیت کنید و برای سه سال آینده برنامه ریزی کنید، بی فایده است. اینکه مربی چقدر تلاش می کند و بازیکنانش را تحت نظر دارد فایده ندارد. اشتباهات داوری باعث شد از رتبه هفتم و هشتم به رده سیزدهم برسیم. به این نتیجه رسیده ام که با اخلاق بودن و احترام گذاشتن نتیجه ای ندارد. هر کس شلوغ کند و سر و صدای بیشتری داشته باشد تیمش بهتر نتیجه می گیرد.

صادقی ادامه داد: اینطور نیست که شما به باشگاه بروید و فقط بخواهید به مسائل فنی فکر کنید. اینکه بخواهید یکسری بازیکن جوان را بیاورید و با آنها کار کنید، در فوتبال ایران ارزشی ندارد، باید شلوغ بازی بلد باشید، اما باز هم به همین جهت خودم با قدرت ادامه می دهم و اعتقاد دارم اگر با صداقت کار کنید و به کارتان اطمینان داشته باشید پیروز خواهید شد.

وی در مورد اینکه شاید به خاطر نداشتن هوادار و عدم پخش بازی هایتان، داوری به ضرر شماست، گفت: اگر بازی های ما پخش مستقیم نمی شود و یا اینکه تیمی هوادار ندارد باید چنین رفتاری با آن بشود؟ در دو هفته چهار پنالتی ما را نگرفتند. استراتژی ما همین است که بیشتر فوتبالیست به فوتبال ایران معرفی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "با اخلاق بودن و برنامه ریزی در فوتبال ایران بی فایده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اخلاق بودن و برنامه ریزی در فوتبال ایران بی فایده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید