خبرنگاران کارمندان خوزستانی یک روز درمیان سرکار بیایند

به گزارش سفر به کیش، اهواز - خبرنگاران - استاندار خوزستان شامگاه سه شنبه دستورالعمل تقسیم کارکنان ادارات به 2 گروه 50 درصدی و حضور یک روز درمیان در محل کار را ابلاغ کرد.

خبرنگاران کارمندان خوزستانی یک روز درمیان سرکار بیایند

به گزارش سفر به کیش بر اساس این ابلاغیه که به تمامی دستگاه های اجرایی، فرمانداران و شهرداران خوزستان ابلاغ شده آمده است با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور، ضرورت انجام تعهدات مراقبتی برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس به منظور کاهش تعاملات اجتماعی و تبادلات انسانی در سطح ادارات استان و جهت کاهش تردد و تجمع در محیط های اداری تقسیم 50 درصدی کارمندان برای حضور در محل کار به صورت یک روز در میان انجام شود.

در این ابلاغیه تاکید شده مدیران و مسئولان با کارمندان به ویژه زنان باردار، زنان دارای فرزند کوچک و شیرخواره و کارمندان مبتلا به بیماری های خاص قلبی و عروقی، دیابتی و غیره برای اخذ مرخصی یا انجام دورکاری همکاری کنند.

همچنین کارمندان با علائم سرماخوردگی و مبتلا به ویروس کرونا احتمالی پایش شوند و از حضور این کارمندان در ادارات جلوگیری به عمل آید.

کرونا مانند سایر ویروس های تنفسی است که در افراد دارای نقص ایمنی مانند بیماران دیابتی، دیالیزی و دارای بیماری های خود ایمنی می تواند خطرناک باشد و مرگ و میر آن تا به امروز حدود سه درصد گزارش نشده است.

این ویروس که به تازگی با منشا چین پیدا شده یک ویروس ناشناخته است و در حال حاضر تنها راه مقابله با آن رعایت بهداشت فردی و حاضر نشدن در اجتماعات و محافل عمومی است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز روز سه شنبه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان خوزستان را 42 مورد و تعداد افراد فوت شده از این بیماری را 10 نفر اظهار داشت.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کارمندان خوزستانی یک روز درمیان سرکار بیایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کارمندان خوزستانی یک روز درمیان سرکار بیایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید