دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو منصوب شد

به گزارش سفر به کیش، مجتبی ایزدی به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو منصوب شد.

دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو منصوب شد

به گزارش سفر به کیش از کمیته اطلاع رسانی پانزدهمین جشنواره رادیو، طی حکمی از سوی معاونت صدا، مجتبی ایزدی به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو منصوب شد.

در متن حکم اینچنین آمده است: جناب آقای دکتر مجتبی ایزدی، نظر به مراتب تعهد، دانش و تجربیات جنابعالی و با عنایت به اهمیت اثرگذاری جشنواره بین المللی رادیو بر مخاطبان و برنامه سازان به موجب این حکم به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیومنصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره مندی از تجربیات ارزشمند چهارده دوره برگزاری این جشنواره و به منظور دستیابی به کیفیتی افزون تر در این دوره، ضمن همکاری با کلیه مدیران محترم شبکه ها و مدیران محترم ستادی در انجام وظایف محوله، و به ویژه موارد ذیل اهتمام و کوشش لازم را به کار گیرید:

1- برگزاری جلسات مستمر با رؤسای کمیته ها به منظور ارتقاء عملکرد و هماهنگی فعالیت های آنان

2- تسهیل امکان حضور تمامی علاقمندان و داوطلبان شرکت در جشنواره پانزدهم در بخشهای داخلی، ویژه، مردمی و بین الملل برطبق آیین نامه ابلاغ شده.

3. توجه ویژه به برگزاری بخش مردمی جشنواره با تبلیغات موثر و آموزش به وسیله رسانه ها و فضای مجازی جهت ارتقاء سطح مخاطب به مخاطب مؤثر و مولد.

4. برگزاری شایسته مراسم افتتاحیه و اختتامیه با توجه به حضور میهمانان خارجی و داخلی و مسئولان عالی رتبه کشوری در شأن رسانه ملی

5. برقراری ارتباط مؤثر و مستمر با دیگر بخش های سازمان جهت برگزاری شایسته جشنواره پانزدهم .

توفیقات روز افزون شما را در ایفای مسئولیت محوله از خداوند متعال خواستارم.

حمید شاه آبادی

معاون صدا

منبع: جام جم آنلاین

به "دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید