مراکز خرید سنت پترزبورگ

به گزارش سفر به کیش، در سنت پترزبورگ علاوه بر جاذبه های تاریخی و بناهایی با سبک معماری خاص ، مراکز خرید و بازارهای متعددی وجود دارد که خرید از آن ها برای تمامی سلیقه ها خوشایند خواهد بود . مراکز خرید سنت پترزبورگ کلکسیونی از برندهای داخلی و خارجی را در خود جای داده و در کنار بازارهای محلی و روباز بهترین مکان برای خرید سوغاتی از روسیه می باشند . معمولا این اماکن در تمامی روزهای هفته از صبح تا شب باز بوده و پذیرای علاقه مندان می باشند .

مراکز خرید سنت پترزبورگ

با انتخاب بازارهای روباز و محلی گردشگران تور روسیه علاوه بر خرید می توانند خود را در میان خیل عظیمی از روس ها قرار داده و با فرهنگ و حال و هوای آنان آشنا شوند . در واقع این کار تجربه ای متفاوت از خرید را برایتان به ارمغان می آورد . در سنت پترزبورگ چندین خیابان بزرگ و معروف مانند نوسکی و بولشوی وجود دارد که با ساختمان های زیبا و قدیمیشان از جاذبه های سنت پترزبورگ به شمار می آیند . در این خیابان ها طیف وسیعی از بوتیک ها ، دپارتمان استورها و فروشگاه های بزرگ و کوچک تعبیه شده که فرصت خریدی استثنایی را برای علاقه مندان فراهم می نماید .

در شهر سنت پترزبورگ می توان از برندهای مختلف روسی و بین المللی خرید کرد . این خرید با سر زدن به اوت لت ها و مراکز خرید ارزان سنت پترزبورگ هزینه کمتری برای شما به همراه خواهد داشت . عروسک ماتروشکا ، جعبه های لاکی روسی ، تخم مرغ های فابرژه ، نقاشی های شمایلی روسی ، جواهرات کهربایی و چترهایی با مناظر و دیدنی های سنت پترزبورگ از جمله سوغاتی های این شهر فرهنگی هستند .

مراکز خرید سنت پترزبورگ عبارتند از :

  • مرکز خرید گالریا سنت پترزبورگ
  • اوت لت سیرز سنت پترزبورگ
  • اوت لت اچ اس ان سنت پترزبورگ
  • مرکز خرید نوسکی
  • مرکز خرید بولشوی گاستینی
  • فروشگاه زنجیره ای مسکوفسکی
  • و …
منبع: لذت سفر

به "مراکز خرید سنت پترزبورگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز خرید سنت پترزبورگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید