پوتین: فعلا به اوج بحران کرونا نرسیده ایم

به گزارش سفر به کیش، رئیس جمهور روسیه با بیان فعلا به اوج بحران کرونا نرسیده ایم گفت: باید از اشتباهات دیگر کشورها در برخورد با ویروس کرونا پرهیز کنیم.

پوتین: فعلا به اوج بحران کرونا نرسیده ایم

به گزارش گروه بین الملل سفر به کیش به نقل از روسیاالیوم، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت که بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا تا به امروز به اوج خود نرسیده است.

وی امروز سه شنبه طی نشستی درباره تحولات مربوط به ویروس کرونا گفت: هنوز به اوج بحران ویروس کرونا نرسیده ایم و باید از تجارب کشورهای دیگر استفاده کنیم.

رئیس جمهور روسیه گفت: پرهیز از اشتباهاتی که دیگران در زمینه ویروس کرونا مرتکب شده اند و درس دریافت از این اشتباهات امری بسیار مهم است.

پوتین شرح داد: اقداماتی که باید در رابطه با بحران ویروس کرونا انجام دهیم باید متناسب با خطرناک بودن شرایط ناشی از این بحران باشد و مهمترین اولویت امروز تضمین امنیت و سلامت شهفرایندان روسیه است.

وی بر ضرورت نظارت دقیق بر فرایند حوادث مربوط به بحران ویروس کرونا تاکید کرد.

رئیس جمهور روسیه در این نشست از رؤسای دستگاه های ذیربط خواست که وی را در جریان تلاش های صورت گرفته برای یافتن وسایل پیشگیری از این بیماری قرار دهند.

در روسیه با ثبت 1154 مورد جدید آلودگی در 81 منطقه این کشور، تعداد مبتلایان به کرونا به 7497 نفر افزایش یافت، در عین حال تا به امروز نزدیک به 500 نفر بهبود یافته، ولی 58 بیمار هم جان خود را از دست دادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پوتین: فعلا به اوج بحران کرونا نرسیده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین: فعلا به اوج بحران کرونا نرسیده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید