کاهش قیمت بلیت ملاقات پرسپولیس و نساجی مازندران

به گزارش سفر به کیش، بلیت فروشی بازی پرسپولیس - نساجی قائمشهر از ساعت 18 امروز سه شنبه به وسیله سایت pin90.ir و همراه با کاهش قیمت بلیت ها که به منظور حضور حداکثری طرفداران خواهد بود، شروع می گردد.

کاهش قیمت بلیت ملاقات پرسپولیس و نساجی مازندران

به گزارش سفر به کیش و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران در آخرین بازی خود برجای مانده از رقابت های نیم فصل اول، آدینه این هفته، ششم دی ماه از ساعت 16 و 30 دقیقه در استادیوم آزادی میزبان تیم نساجی قائمشهر خواهند بود.

بلیت فروشی این مسابقه از ساعت 18 امروز (سه شنبه) به وسیله سایت pin90.ir شروع خواهد شد. بلیت این ملاقات مانند دیگر بازی های خانگی پرسپولیس، صرفا به صورت الکترونیک و به وسیله سایت مزبور انجام می شود. برای خرید هر بلیت به یک کد ملی جداگانه احتیاج است.

برای ورود به استادیوم همراه داشتن پرینت یا تصویر کد خرید ارسالی روی تلفن همراه به منزله تهیه بلیت خواهد بود.

همچنین با توجه به این که بازی در روز تعطیل انجام می شود، با درخواست طرفداران و موافقت محمد حسن انصاری فرد، این امر برای تسهیل حضور طرفداران در استادیوم و حمایت حداکثری از تیم انجام شده است.

بر این اساس، قیمت بلیت ها از 25، 20، 15 و 10 هزار تومان برای صندلی، روبروی صندلی، پشت دروازه ها و طبقه دوم به 15 و 10 هزار تومان برای صندلی و روبروی صندلی و 5 هزار تومان برای پشت دروازه ها و طبقه دوم کاهش یافته است.

همچنین بر اساس پیگیری های انجام شده به اطلاع می رساند؛ هزینه انجام شده از سوی آن دسته از طرفدارانی که بار قبل برای همین بازی اقدام به تهیه بلیت نموده بودند، هفته آینده به حساب آنها بازمی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاهش قیمت بلیت ملاقات پرسپولیس و نساجی مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت بلیت ملاقات پرسپولیس و نساجی مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید