کمک بیش 24 میلیارد تومانی مردم کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان

به گزارش سفر به کیش، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان کمک های مردمی به نیازمندان و ایتام تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در هشت ماهه سال جاری 24 میلیارد و 763 میلیون تومان بوده است.

کمک بیش 24 میلیارد تومانی مردم کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان

قباد مبشری شنبه 23 آذر ماه در جمع سفر به کیش اضافه کرد: این نهاد به منظور توسعه مشارکت های مردمی و جلب اعتماد عمومی طرح های مختلفی ازجمله صندوق های صدقات، جشن های نیکوکاری و عاطفه ها، اکرام ایتام، اطعام نیازمندان، زکات، جمع آوری نذورات مردمی، احسان دانش آموزی، برکت و مفتاح الجنه را در برنامه کاری خود قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه جلب اعتماد مردمی، مؤثرترین راه حل در افزایش مشارکت های آنان است، اظهارکرد: مردم خیر و نیکوکار استان در هشت ماهه سال جاری 24 میلیارد و 763 میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت این نهاد در قالب طرح ها و برنامه های مختلف این نهاد کمک کرده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه در هشت ماهه سال 97، میزان کمک های مردمی 18 میلیارد و 195میلیون تومان بوده است، گفت: کمک های مردمی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 36 درصد رشد داشته که این مبلغ نشانگر اعتماد مردم به این کمیته امداد است.

مبشری با بیان اینکه از مجموع کمک های مردمی جمع آوری شده در سال جاری در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، یک میلیارد و 994 میلیون تومان آن از محل صدقات است، شرح داد: هفت میلیارد و 753 میلیون تومان از محل جمع آوری زکات، هفت میلیارد و 276 میلیون تومان از طریق طرح های اکرام ایتام و محسنین و مابقی کمک های مردمی نیز از سایر طرح ها و برنامه ها جمع آوری شده است.

وی ادامه داد: کمک های جمع آوری شده از مردم خیر و نیکوکار، برای رفع نیازهای مددجویان شامل جهیزیه نوعروسان، هزینه های فرهنگی، درمانی، عمرانی و سایر خدمات جامعه هدف کمیته امداد هزینه می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه مهم ترین هدف مشارکت های مردمی کمیته امداد بهره مندی از ظرفیت خیران و نیکوکاران در امر کمک به نیازمندان بوده و اعتماد مردم به این نهاد بهترین سرمایه است، بیان نمود: مردم نوع دوست و خیران نیکوکار می توانند جهت کمک به مددجویان کمیته امداد به دفاتر این نهاد در سراسر استان مراجعه و یا از طریق سامانه #074 8877 به عنوان یکی از روش های نوین در پرداخت کمک های مردمی برای تمامی مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل، اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کمک بیش 24 میلیارد تومانی مردم کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک بیش 24 میلیارد تومانی مردم کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید